برگزارکننده دوره های مجازی و حضوری کوچینگ زبان های خارجی

زبان را زندگی کنیم

میخواهم درخواست کلاس خصوصی یا نیمه خصوصی بدم

گام اول

تکمیل فرم

تو این مرحله فرمی که براتون گذاشتیم پر کنید ، نگران نباش جلسه مصاحبه رایگان هست و لازم نیست چیزی پرداخت کنی ، منتظر باشید تماس میگیریم ، شاید یکی دور روز طول بکشه

گام دوم

زمانبندی و توافق

تو این مرحله در مورد شرایط ، نیاز و خواسته‌های شما گفتگو میکنیم و در مورد شرایط صحبت میکنیم و بعد از توافق روز و تعداد جلسات رو مشخص میکنیم .

گام سوم

شروع دوره

بعد از توافق در مورد محتوا ، زمان ، هزینه و بقیه موارد دوره شما رو با توجه به امکانات و خواسته‌های شما شروع میکنیم .

باورهای زیربنایی و اصول پایه

یادگیری معنادار

در کنار کتاب آموزشی ، با استفاده از محتواهای واقعی و معنادار تلاش می‌کنیم تا یادگیری را در لحظه لحظه‌ی فرایند تجربه شما به جریان در بیاوریم و در این مسیر از تجربه های خود بیاموزیم و تجربه‌ی زبانی دیگر را به زندگی خود وارد کنیم.

محتواهای مختلف

مسیر تجربه و یادگیری هر فرد با توجه به نیازهای روحی و روانی هر فرد می تواند متفاوت باشد به همین خاطر ما برای هر فرد از محتواهای مختص و مناسب روحیه ی خودش استفاده میکنیم و یادگیری را با توجه به علایق و نیازهای فردی شما به جریان می‌آوریم .

توجه به تفاوتهای فردی

سرعت یادگیری هر فرد متفاوت است و هر فرد با توجه به ظرفیتهای خود نسبت به برخی ساختارها و محتواها و دیگر موارد زبانی عملکردی بهتر یا برعکس خواهد داشت . به همین خاطر ما تلاش میکنیم تا این تفاوتها را به رسمیت بشناسیم .

یادگیری و تجربه

زبان و فرایندهای تسلط بر زبانی دیگر برخاسته از تجربه های مختلف ماست ، در این دوره ها تلاش میکنیم با هم تجربه های زبانی مختلفی را شکل دهیم و از هر کدام از این تجربه ها به اندازه‌ی نیاز و ظرفیت‌های خود برداشت کنیم .

میخواهی در مورد دوره ها بیشتر بدونی ، از اینجا شروع کن

رزرو وقت مصاحبه آنلاین

دوره های کوچینگ زبان انگلیسی و زبانهای خارجی اربیتاس در تمام طول سال ثبت نام دارد و بعد از تکمیل فرم و برگزاری جلسه مشاوره رایگان در صورت توافق دوره‌ی مورد نظر برگزار خواهد شد . برای ثبت نام و شرکت در  مصاحبه مقدماتی رایگان میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید .

من سامان ساروی هستم

بعد از ۲۰ سال تجربه ی یادگیری و آموزش زبان انگلیسی و کاربا گروهها ، سازمانها ، مراکز آموزشی و افراد مختلف و اشتراک این تجربه‌ها به این باور رسیدم  که یادگیری زبان دوم مثل زبان اول با تعامل و مواجهه  معنادار و مرتبط با روحیات ، علایق و نیازهای افراد شکل میگیره ، درست مثل یادگیری زبان توسط کودکان که حاصل تعامل با محیط اطراف و کسب تجربه‌های مختلف زبانی ست . 

چرا دیگران ما را انتخاب میکنند

انعطاف پذیری بالا

یادگیرندگان میتوانند هر میزان زمان را متناسب با شرایط و نیاز خود به صورت روزانه یا هفتگی در سامانه‌ی ما ثبت کنند و پیشرفت خود را زیر نظر راهبر خود قدم به قدم به پیش ببرند

سیستم رزرو وقت آنلاین

مخاطبین ما میتوانند در هر ساعت از شبانه روز میزان زمان لازم برای دریافت خدمات ما را در سامانه‌ی ثبت آنلاین ما دریافت کنند

سامانه ی محتوای رایگان

زبان‌آموزان می توانند به تالار محتوای وبسایت که مجهز به فیلترهای مختلف برای دسترسی راحت‌تر به محتواها طراحی شده است دسترسی داشته باشند .

حذف هزینه‌های کاذب

ما تلاش میکنیم تا حد امکان مخاطبین خود را از صزف هزینه‌های کاذب برای تهیه‌ی محتواها و لوازم مورد نیاز برای رسیدن به اهداف خود بی نیاز کنیم

مبتنی بر دانش روز دنیا

اصول و باورهای زیربنایی ما حاصل سالها تلاش و تجربه می‌باشد و از میان نظریات به روز صاحب نظران این حوزه جمع‌آوری، تدوین و بومی‌سازی شده است

دسترس در هر زمان و مکان

شرکت در دوره‌ها و جلسات ما با توجه به نیاز مخاطبین ما در هر مکان و هر زمان امکان پذیر است و علاقه‌مندان می توانند به میزان توان مالی و زمانی خود جلسات را دنبال کنند.

Some Feedbacks

What people are saying

برای رزرو جلسات خصوصی و نیمه خصوصی کوچینگ زبان میتوانید از طریق فرم زیر اقدام کنید

بارگذاری...

خدمات با کیفیت

سرعت در خدمات

ایمن و مطمئن

با تکیه بر علوم روز

دانش بنیان

ضمانت بازگشت وجه